25 Ocak 2014

Annelutfen.com'a Güvenilmiyor

20 ocak tarihli yüzde 50 indirimli alışverişten yararlanıp;içerisinde Wei-b Parma Travel bebek arabası olan ürünler sipariş ettim .3 gün sonra temin edemiyoruz dediler. Halbuki sitelerinde vardı. Güncelleştireceğiz dediler. Baktım fiyatı arttırmışlar. Tepkilerden olsa gerek ürünü bugün kaldırmışlar. Şikayet eden birisine 350tl çek vermişler. (ürün temin edemediklerinden dolayı)siparişimi iptal ettiler. Satış sözleşmesinin 9.maddesinin 2. bölümüne aykırı olarak.


Ahlaktan bahseden güvenilmez bir firma. Onlar yüzünden çok uyguna alabileceğim başka bir bebek arabasını kaçırdım. Müşteri hizmetleri de ayrı bir şey: ürün yok iptal ediyoruz diyorlar. Komedi.

Volkan 148 Okunma

Cevaplar

  • Volkan30 Ocak 2014

    ellerinde wei b parma travel bebek arabasının siyahı olmadığını söylediler.halbuki kırmızı rengi var.başka kişilere muadil olarak yollamışlar.çifte standart uyguluyorlar.telefon görüşmesinde sadece iptal ediyoruz dediler.bir doktor olarak bir daha bu siteyle işim olmayacak.

  • Annelutfen.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sevgili Volkan Bey Sizinle telefon da görüştüğümüz için memnun olduk. Size yardımcı olmak, memnunyetinizi sağlamak için buradayız. Annelutfen.com'a 9-18 arası 0212.481.0788 veya [email protected]'dan her zaman ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz Sevgilerimizle, Annelutfen.com Ekibi

  • Annelutfen.com Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sevgili Volkan Bey , Size telefon yoluyla ulaşamadığımız için mail yollamak istedik. Size yardımcı olmak, memnunyetinizi sağlamak için buradayız. Konu hakkında tarafınıza belirtmiş olduğunuz telefon numarasından ulaşamamaktayız. Annelutfen.com'a 9-18 arası 0212.481.0788 veya [email protected]'dan her zaman ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz Sevgilerimizle, Annelutfen.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön