20 Temmuz 2013

Annelutfen.com Yanlış Ürün Gönderimi ve İletişimsizlik!

Annelutfen.com Siparişim de ki ürünü yanlış göndermişler ve telefona asla cevap verilmiyor. Facebook'tan da mesajlara cevap yazmıyorlar, böyle ilgisizlik olamaz. İnternet'ten sürekli alışveriş yapıyorum, ama hizmette sıfır olan böyle bir site ilk defa gördüm. Bir an önce bana dönüş yapılmasını ve hatanın telafi edilmesini rica ediyorum.

Esra 85 Okunma

Cevaplar

  • Esra25 Temmuz 2013

    Uzun uğraşlarım sonucu çağrı merkezi sonunda beni aradı ve bugün de ürünün değişimi sağlandı. Koca koli kutusu içine sadece doğru ürünü koyup göndermeleri de çok ilginçti. Özür mahiyetinde bir şey bile yoktu. İlk ve son olan bu alışverişimden gerekli dersi aldım ve her zaman düzenli bir şekilde alışveriş yaptığım diğer siteyi de değiştirmemiş oldum. Siz siz olun, sakın iyice araştırmadan internetten bir şeyler satın almayın. İyi çalışmalar.

  • Annelutfen.com Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Müşterimizin sorusu telefon yolu ile yanıtlanmıştır. Size yardımcı olmak, memnuniyetinizi sağlamak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve her türlü sorularınız için bize “Destek” hattımızdan ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. http://www.annelutfen.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön