22 Ocak 2014 #2250785

Annelutfen.com Ürünü Göndereceğiz Deyip İptal Etti

20 Ocak 2013' de annelutfen.com sitesi üzerinden %50 indirim kampanyasından siparişler verdim. Ertesi gün "Sistemde hata oldu 50 TL indirimi %50 olarak yansıttık. Ancak biz müşteri memnuniyetini esas aldığımız için bu siparişleri göndereceğiz" dediler ben de firmanın bu tutumunu takdir ettim. Ancak bugün bana email gönderip "Siz kampanyadan 2 defa istifade etmişsiniz bu yüzden siparişiniz iptal edilmiştir" dediler.


Ahlak konusunda ahkam kesen firmanın bu tutumu müşteri memnuniyetini ne derece önemsediğine güzel bir örnek oldu. Bir daha böyle uyanıklık peşindeki firmadan alış verilim olmaz.

Hakan 141 Okunma

Cevaplar

  • Annelutfen.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sevgili Hakan Bey, Sizinle telefonda görüşebildiğimiz için memnun olduk ve özürümüzü kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Size yardımcı olmak, memnuniyetinizi sağlamak için buradayız. Herhangi soru/sorununuz olursa bize 09-18 saatleri arası 0212.481.0788 veya [email protected]'dan her zaman ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz Annelutfen.com Ekibi

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı22 Ocak 2014

    Firma ile yaptığım telefon görüşmesinde sorunumu çözdüler ve iptal edilen siparişimdeki bir ürünün kampanyaya dahil olmaması nedeniyle muadili ile değiştirdiler. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

  • Annelutfen.com Temsilcisi22 Ocak 2014

    Hakan Bey Merhaba, Öncelikle size yaşattığımız sıkıntıdan dolayı özür dileriz.Fakat aşağıda görselini ve sitemizde kampanyalar kısmında da göreceğiniz gibi kampanyalarımız tek kullanım için geçerli olup,Prima ve Kraft ürünlerini kapsamamaktadır.İptal olan siparişinizle ilgili ve her türlü konuda müşteri hizmetlerimizden(0212-4810788) 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaştığınız takdirde size yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. (http://www.annelutfen.com/kampanyalar) Sevgilerimizle, annelutfen.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön