28 Mart 2016

Annelutfen.com Sipariş Kapatılmış Görünüyor...

Dün verdiğim siparişim bugün kapatılmış gözüküyor. Hiçbir bilgi verilmeden bu kapatma işlemi nasıl yapılabilir? Tesadüf eseri siteye girip bir çocuğa göstereyim dedim ürünü. Yoksa haftalarca bekleyecektim. Müşteri hizmetlerini aradığımda tedarikçi ile aralarında olan durumdan kaynaklandığından bahsettiler.

Bu benim mağdur olduğum gerçeğini değiştirmez. Ben bu firmaya güvenerek başka firmaya vereceğim siparişi yapmadım. Ancak ortada bırakıldım. İşlemim taksitli olduğu için geri ödeme peyderpey yapılacak bu yüzden başka firmadan sipariş olayı da olmayacak. Ayrıca müşteri hizmetleri Sikayetvar'a yazarım deyince çok umursamaz bir tavırla bir şey olmaz yazın dedi.

Ayrıca Hakem Heyetine de gidebilirmişim! Misyon olarak belirledikleri müşteri güveni ve sadakatini böyle kazanacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar. Güven her koşulda ticari itibarı zedelemeyerek sağlanır zarar pahasına olsa bile

Yunus 88 Okunma

Cevaplar

  • Yunus28 Mart 2016

    Yemek yediğim esnada çok kısa süreli bir çağrı aldım müşteri hizmetleri numarasından. Kendileri onlarca dakika müşteri hizmetlerini aradığımda beni beklettiklerinin farkındadırlar herhalde.

  • Annelutfen.com Temsilcisi28 Mart 2016

    Merhaba, Sistemimizde kayıtlı olan telefon numaranızdan sizlere ulaşılamamış, bilgi aktarımı yapılamamıştır. Her türlü soru ve öneriniz için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0212 481 07 88 nolu hattan veya [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Annelutfen Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön