02 Temmuz 2015

Annelutfen.com Sipariş Edilen Ürünün Eksik Gönderilmesi!

202832924562 sipariş numaralı Bebek Oto koltuğu gecikmelide olsa tarafımıza ulaştı. Sipariş ettiğimiz ürün tam olarak istediğimiz ürün ancak bebek oto koltuğunun en önemli olan parçası emniyet tokası (yani bebeği nereye bağlayacaksın kilitleme mekanizması) eksik ve gönderilmemiş üzerinden çıkmadı.


Buna istinaden ilgili şirketin çağrı merkezini aradım sorunumu dinleyip isteğimi aldılar ürünün fotoğraflarını istediler ve gönderdim eksik olan parçanın firma tarafından gönderileceğini söylediler. Ancak aradan 5 gün geçti hafta sonu yola çıkacağız ama o kadar para verip aldığımız koltuğun en önemli parçası yok ve bu şekilde kullanılması imkansız.

Mehmet 328 Okunma

Cevaplar

  • Annelutfen.com Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Merhaba Mehmet Ali bey, Konu ile alakalı gerekli bilgilendirmeler ilgili birimlerimize paylaşılmış bulunmaktadır. Bu süreçteki anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımız ile, Anne Lütfen Destek Ekibi.

  • Mehmet08 Temmuz 2015

    Yeter kadar paylaşımda bulunduğumu düşünüyorum çünkü ürünün eksik kalan parçasının talebiyle bugün itibaren elimize uluşan eksik parçasının arasında geçen süre toplamda 9 gündür bu dokuz gün içerisinde [email protected] adresine attığım mail sayısı 62 çağrı merkezinizi arama sayım 16 şimdi tutup da zorlan şerlen adresime kargo yapıldıktan sonra buraya cevap yazmanızın hiçbir anlamı yok. Ben o 9 gün içinde sizin yüzünüzden tatilimi erteledim mesaimin yarısını sizin personellerine laf anlatmak için harcadım personeliniz yalan yanlış bir sürü bilgi verilerek daha tedarikçi firmadan temin edilememiş ürünün kargo takip numarasını veya kargolandı diye sahte bilgiler verdiğinin kanıtı var.

  • Annelutfen.com Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Merhaba Mehmet Ali bey, Öncelik ile yaşadığınız aksaklık için üzgün olduğumuzu ayrıca iletmek isteriz, Gelişen yapımızda artan siparişlerimizle doğru orantılı bu tarz konuları, tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız, gelişimimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Annelutfen.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön