Annelutfen.com Sipariş Edilen Ürünün Eksik Gönderilmesi!

Mehmet Ali S. |

202832924562 sipariş numaralı Bebek Oto koltuğu gecikmelide olsa tarafımıza ulaştı. Sipariş ettiğimiz ürün tam olarak istediğimiz ürün ancak bebek oto koltuğunun en önemli olan parçası emniyet tokası (yani bebeği nereye bağlayacaksın kilitleme mekanizması) eksik ve gönderilmemiş üzerinden çıkmadı.

Buna istinaden ilgili şirketin çağrı merkezini aradım sorunumu dinleyip isteğimi aldılar ürünün fotoğraflarını istediler ve gönderdim eksik olan parçanın firma tarafından gönderileceğini söylediler. Ancak aradan 5 gün geçti hafta sonu yola çıkacağız ama o kadar para verip aldığımız koltuğun en önemli parçası yok ve bu şekilde kullanılması imkansız.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  14:32

  Merhaba Mehmet Ali bey,

  Konu ile alakalı gerekli bilgilendirmeler ilgili birimlerimize paylaşılmış bulunmaktadır.
  Bu süreçteki anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımız ile,

  Anne Lütfen Destek Ekibi.

 • Mehmet Ali S.
  08 Temmuz
  13:13

  Yeter kadar paylaşımda bulunduğumu düşünüyorum çünkü ürünün eksik kalan parçasının talebiyle bugün itibaren elimize uluşan eksik parçasının arasında geçen süre toplamda 9 gündür bu dokuz gün içerisinde destek@annelutfen.com adresine attığım mail sayısı 62 çağrı merkezinizi arama sayım 16 şimdi tutup da zorlan şerlen adresime kargo yapıldıktan sonra buraya cevap yazmanızın hiçbir anlamı yok. Ben o 9 gün içinde sizin yüzünüzden tatilimi erteledim mesaimin yarısını sizin personellerine laf anlatmak için harcadım personeliniz yalan yanlış bir sürü bilgi verilerek daha tedarikçi firmadan temin edilememiş ürünün kargo takip numarasını veya kargolandı diye sahte bilgiler verdiğinin kanıtı var.

 • 07 Temmuz
  14:14

  Merhaba Mehmet Ali bey,

  Öncelik ile yaşadığınız aksaklık için üzgün olduğumuzu ayrıca iletmek isteriz,
  Gelişen yapımızda artan siparişlerimizle doğru orantılı bu tarz konuları, tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız, gelişimimiz açısından büyük önem taşımaktadır.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Annelutfen.com Ekibi