Annelutfen.com Kötü Müşteri Hizmetleri Anlayışı...

Mehmet A. |

14 Temmuz'da Babybjorn oyun/mama önlüğü satın aldım ama bana tam 2 defa aynı yanlış ürünü yolladılar. Onlarca defa aradım Zihinsel engelli birine anlatır gibi durumu tek tek her bir müşteri hizmetleri çalışanına anlattım yardımcı olmalarını rica ettim. İstisnasız görüştüğüm tüm çalışanlar beni arayacaklarını söylediler ama asla aramadılar. Ürünü bir an önce yollamalarını istedim ancak ürünü 6 Ağustos'ta teslim alabildim. Yurt dışı ve yurtiçi onlarca siteden alışveriş yapıyorum ama daha önce hiçbirisinde bu düzeyde bir şeyle karşılaşmadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  19 Ağustos
  12:04

  Sitede 1.000 den fazla şikayet var sizin hakkınızda ama hepsine verdiğiniz klişe cevap ortak: "Gelişen yapımızda artan siparişlerimizle doğru orantılı bu tarz konuları, tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız, gelişimimiz açısından büyük önem taşımaktadır. " Yerim sizin gelişmenizi 3 yıldır aynı konularda şikayetler almışsınız. Ne zaman gelişebileceksiniz. Lafı güzaf. Kesinlikle beceriksiz, yalancı bir sitesiniz. Tanıdıklarıma sizden asla alışveriş yapmamaları için gerekli telkinlerde bulundum.

 • 19 Ağustos
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Yaşanan bu aksaklık dolayısı ile annelutfen.com ekibi olarak sizden özür dileriz. Konuyla ilgili departmanımıza gerekli uyarılar yapılmış, daha dikkatli davranılması için gereken önlemler alınmıştır.

  Gelişen yapımızda artan siparişlerimizle doğru orantılı bu tarz konuları, tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız, gelişimimiz açısından büyük önem taşımaktadır.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz.

  Her türlü soru ve öneriniz için destek@annelutfen.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Annelutfen.com