27 Mayıs 2015

Annelutfen.com Gönderilerimdeki Gecikme!

21 Mayıs Perşembe günü 1-3 iş günü içinde gönderimi yapılacak denen bir ürünü satın aldım. Ne zaman gönderileceğine dair mail attığımda, 25 Mayıs Pazartesi kargolayacaklarını yazdılar. Pazartesi gönderilmeyince tekrar mail attım, gelen cevap: " Annelutfen.com’dan verilen siparişler 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilmektedir.

Hafta sonları sipariş tedarik sürecine girmemektedir. Siparişiniz en geç 28.05.2015 tarihinde kargoya verilecektir. " 21 Mayıs'ta alına bir ürün 3 iş günü içinde gönderiliyor bu da 28 Mayıs'a (siparişten 7 gün sonraya- artık hafta da kaç tane iş günü olmayan gün varsa?) denk geliyor.

Tavsiye etmiyorum. Ürünün iptalini de talep ediyorum.

Serkan 306 Okunma

Cevaplar

  • Annelutfen.com Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Merhaba Serkan Bey, Tedarikçi firmadan kaynaklanan bazı aksaklıklar bu tip durumlar yaşamamıza sebep olmaktadır. Gelişen yapımızda artan siparişlerimizle doğru orantılı bu tarz konuları, tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız, gelişimimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle Annelutfen Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön