Annelutfen.com Geç Teslimat Yapıyor.

Murat K. |

Annelutfen.com'dan 100099512 no'lu siparişi 4.6.2014 tarihinde verdim. Ancak hala kargolanmadı. Bu firma sadece ve sadece bebek malzemeleri satan bir firma. Ancak her ne hikmet ise verdiğim tüm siparişler 4. yada 5. günlerde kargo yapılıyor.

Verdiğim sipariş ise sadece bebek bezi ve mama. Bir bebek malzemesi satan firmanın elinde bu ürünler yok ise ve stoktan anında kargo yapamıyorsa neden hala bu ticaretin içinde olur ki?
Verilen hizmetten zerre kadar memnun olmadığımı dile getiriyorum ve bir daha asla bu siteden alışveriş yapmayacağımı deklare ederim. Bu şikayeti okuyanlar da, bu siteden alış veriş yaparken 3-5 kere daha düşünsünler ve ona göre karar versinler. Fiyatları da piyasa fiyatının aynısı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  11 Haziran
  20:03

  Sipariş tarihi: 04/06/2014 , bu gün 11/06/2014. Yani tam olarak 7 gün geçmiş olmasına rağmen hala ürünler kargolanmamış ve tarafıma ulaşmamıştır. Siparişimin derhal iptal edilmesini ve kartımdan çekilen tutarın derhal iade edilmesini, aksi taktirde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı ve şirket hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım hususunu bilgilerinize ihtar ederim.

 • 11 Haziran
  17:40

  Merhaba Murat Bey,
  Sistemimize kayıtlı olan telefon numarasından size ulaşamadık.
  Size yardımcı olmak, memnuniyetinizi sağlamak için buradayız.
  Daha hızlı çözüm ve her türlü sorularınız için bize 09-18 arası 0212.481.0788 veya destek@annelutfen.com'dan her zaman ulaşabilirsiniz.

  Teşekkür ederiz,
  Annelutfen.com Ekibi