04 Nisan 2016

Anladımki Turkcell'e Numara Taşınmazmış!

31 Mart tarihinde Turkcell bayisinde gördüğüm bir afişten dolayı numaramı Turkcell'e taşıdım. Taşıma işlemi 4 gün sürdü başvuru yaptığımda orada bulunan paket hattım açıldığında o paket kalktığı için başvuru yapamadım. Sırf o paket için numaramı taşımış bulundum, beni mağdur ettiler.

Paket varken başvuru yaptığım halde hattım açıldığında paketin kalkmış olması benim suçum değil, yine aynı paketten faydalanmam gerekirdi. Bana başka paketler önerdiler ama ben diğer hattıma ceza ödeyeceğimi bildiğim halde o paketten dolayı Turkcell'e geçmiştim. Şimdi bin pişmanım, Turkcell pişmanlıkmış! Yasal haklarımı arayacağım insanlarda bunu bilsinler benim hatama düşmesinler.

Derya 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 06.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön