12 Kasım 2013

Ankara'da TTNET'in Olmadığı Sokak!

Daha öncede bununla ilgili şikayetimi bildirmiştik; değişen herhangi bir şey yok maalesef. Ankara Keçiören Yayla Mah. 1425. sk ta oturmaktayım bulunduğum binaya (yeni olması nedeniyle) TTNET herhangi bir hizmet vermemektedir.

Ve bununla ilgili ne zaman bu hizmetin sağlanacağı bilgisi maalesef mevcut değil. Bahane olarak belediyeden kazı izni vs. bahaneler sürülmektedir. Sonuç olarak 2013 Ankara'sında TTNET gibi bir firma iletişim hakkımızı elimizden almaktadır. Saygılarımla!

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön