02 Eylül 2013 #1988480

Ankara Sigorta İkame Araç Parasını Bana Ödetti!

Aydın'da aracımla kaza yaptım. Aracın en fazla 2 gün onarım süreci olmasına rağmen tam 1 ay sonra alabildim. Tam bir hafta ekspertiz raporu beklendi, bir hafta parça beklendi. Bir hafta parçaları yanlış ve yan sanayi göndermişler . Tekrar geri gitti yenisi geldi. Tam bir ay içinde sadece 4 gün yedek araç verdiler .


Aydın ekspertizi olan a** k***'nin hatası yüzünden araçsız kaldığımı , ekspertize bildirdim ve ek 2 gün daha aracımı kullanabileceğimi söyledi. Fakat Ankara Sigorta 'ya mail atmamış onun yüzünden yedek araca cebimden para verdim. Bu durumu sigortaya bildirdiğimde paranızı ekspertizden alın gibi sorumsuzca bir cevap aldım . Sanki ben poliçeyi ekspertizle yapıyorum.

Orçun 560 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Sigorta Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Sayın Türkoğlu'nun talebi değerlendirilmiş olup; Talep içeriğine istinaden,poliçe üzerinde belirtilen Asistans Hizmetleri Klozu Kiralık Araç Hizmeti Uyarılar ve İstisnalar kısmında gerekli açıklamalar mevcuttur. -İkame kiralık araç, hasarlı aracın servisteki onarım süresinin 48 saati geçtiği durumlarda ve eksperin kararıyla verilir. -Hizmetin Süresi ve Bitişi: İkame araç süresi eksper tarafından tespit edilen onarım süresi ile sınırlıdır. -İkame aracın bu şartlara göre oluşan teslim gününde, teminatın başladığı gün aracın teslim alındığı saatte iade edilmesi gerekmektedir. -Bu sürenin limitini aştığı takdirde, limit üstü bedel Araç Sahibi’nden direkt tahsil edilecektir. -Hangi nedenle olur ise olsun sigortalının kendi organize edip ödeyeceği hiçbir hizmet bedeli Araç Yardım Merkezi tarafından karşılanmaz. Yukarıda belirtilen maddelere dayanarak talebin haksız olduğu tespit edilmiştir. . Saygılarımızla. Müşteri Şikayet Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön