19 Ağustos 2013

Ankara Sigorta Hasar Ödemiyor ve Poliçeyi İptal Ediyor!

Uzun süredir Ankara Sigorta müşterisiyim. Yerli firma diye tercih etmiştim. Öyle ki %60 indirimim vardı. İlaveten küçük onarım hakkımı dahi kullanmadım. Geçenlerde bir kaza yaptık ha bu arada masrafın %30' unuda ben ödeyeceğim. Kaza adresini yanlış yazmışız diye policemi iptal etmiş paramın üstünü de iade etmişler.


Sanki sürekli yapıyorum gibi kendimi çok kötü hissettim. Birçok arkadaşımı da yönlendirmiştim; fakat hepsine anlattım. Buradan da mantıklı bir açıklama yapmazlarsa, tüm paylaşım sitelerinde vede arabamın arka camına olayı yazıp protesto edeceğim. Belki böyle rahatlarım. Poliçe No: 333-15359801. Her şeyden önce suçlu duruma düşürülmek çok kötü , müthiş rahatsızım.

Yavuz 469 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Sigorta Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Sayın Yetkili; Sayın Kösali'nin tarafımıza iletmiş olduğu talebi değerlendirilmiş olup,sigortalımızın farklı hasar adresi bildirimi ve araç üzerindeki beyan edilen hasarın uyumsuzluğu tespit edilmiş olup sigortalımız hasardan feragat ettiğine dair imzalı beyan vermiştir.Yapılan değerlendirme sonucu poliçe akdi sonlandırılmıştır.Gerekli açıklama Sn.Kösali'ye yapılmıştır. Saygılarımızla. Müşteri Şikayetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön