07 Şubat 2014

Ankara Sigorta Aracımı Parçasını Tedarik Edemedi

Aracımı hasarın yapılması için Ankara Ercanlar otomotive götürdüm. Sol kapıdaki ve çamurluktaki hasarı düzelttiler, aynanın değişimi için parça yanlış geldi, ayna açılır-kapanır olması gerekirken sabit geldi, parça geri gönderildi ve yenisinin gönderileceği söylendi. Bunun için eski parçanın gönderilmesi istendi, parça gönderildi, yenisinin gönderildiği söylendi. Yurt içi kargo ile gönderildiği söylendi, ancak parça gelmedi.


Parça Ankara Sigorta parça tedarikçisi olan optimum oto tarafından gönderilmekteydi . Optimum oto parçanın gönderildiğini söyledi ancak gönderilmemişti. Tekrar arandı ancak halen parça gönderilmedi. 10 gündür ayna gelmediği için aracımı halen alabilmiş değilim.

Recep 1.059 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Sigorta Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Recep Türkoğlu’nun tarafımıza ulaşan talebi ile ilgili , Hasar Denetim Ve Lojistik Yetkilisinin değerlendirdiği talep için ; parçanın teminde yaşanan gecikmenin daha fazla uzamaması için sol dikiz aynasının servis tarafından temin ederek faturayı eksper iletmesi istenildi.Sigortalımıza aracı onarımı tamamlanmış olarak 10.02.2014 de teslim edilecektir.Tedarikçi Partner Firmayada sigortalıya yaşatılan gecikmeden dolayı gerekli uyarı yapılmıştır. Bilgilendirme sigortalımıza ve talep sahibi Sinan Bey e yapılmıştır. Saygılarımızla, ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Müşteri Şikayetleri Değerlendirme Birimi Bize ulaşabilirsiniz; E-mail: [email protected] Müşteri İletişim Merkezi: 444 19 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön