17 Eylül 2015

Ankara Sigorta Kaza ve Sonrası!

13,08,2015 tarihinde kaza sonrası aracım servise götürülmüş ve yaklaşık 34 gündür serviste beklemektedir. Dosya numaram: 1220631. Bekleme süresince Ankara Sigorta tarafından atanan gerçek eksperlik hizmetlerinde eksper M***** beyle, acentem devamlı görüşmüş kendisinden iki üç sefer sovtaj istendiğini en son 15.09.2015 tarihinde tekrar istendiğini belirtip aracınız pert sınırında, yeniden ve yeniden pert raporu tuttuğunu belirtmiştir.

Ankara Sigorta müdürlüğü ise kendilerine henüz herhangi rapor ulaşmadığını belirtip aynı zamanda da aracınız tamir olacak demişlerdir, rapor yoksa neye göre tamir, varsa neden pert değil neyin hesabı tutmuyor bu oyalama nedir? Hizmet ve güven şuan sıfır!

İbrahim 1.030 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Sigorta Temsilcisi06 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, Sayın İbrahim Özkurt’un talebi değerlendirilmiş olup, Aracın ononarım görmesi kararı verilmiş olup, onarım bulunduğu serviste yapılmaktadır. Konu hususu bilgilerinize sunulur. ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Müşteri Şikayetleri Değerlendirme Birimi Bize ulaşabilirsiniz; E-mail: [email protected] Müşteri İletişim Merkezi: 444 19 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön