16 Nisan 2013

Ankara Sigorta İkame Araç Sorunu!

Dosyano:1146007 policemi Ankara Sigortadan yaptırdım, kaç yıldan beri hasarım olmadı ilk hasarımda aracımı anlaşmalı servise götürdüm gerekli işlemler için bıraktım ve hastam olduğunu ve acil araca ihtiyacım olduğunu söyledim servis gereken ilgiliyi gösterdi ve talepte bulundu ancak asıstan firma konuyla ilgili olarak modül üzerinden açılan dosyalarda max. süre olarak 3 gün verebileceklerini söylediler .

Benim hastam her gün tedaviye gidip gelmesi gerekiyor bumu mağduriyetimi gidermek rica ettim anlattım dinlemediler hatta istediğiniz yere şikayet edin dediler benim policemde böyle bir şey yazmıyor satın aldığım policemin neresinde yazıyor şirketin içindeki aldıkları kararlarmış.

Sevgi 353 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Sigorta Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sitenize Sn. Dinçer tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Kiralık araç tahsisi poliçe üzerinde de net olarak yazıldığı üzere eksper tarafından tayin edilen tamirat süresi kadar yapılmaktadır. İlgili dosya eksper atanmayan, küçük miktarlı hasar olmasına rağmen şirketimiz sigortalımıza jest olarak 3 gün kiralık tahsis etmiş olup, yine poliçe üzerinde belirtildiği üzere servislerde oluşan yoğunluk dolayısıyla ortaya çıkan tamirat gecikmeleri kiralık araç süre uzatmalarına mesnet teşkil etmemektedir. ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Müşteri Şikayetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön