Ankara Sigorta İcra Emri!

Ayşen H. |

06/04/2015 tarihinde geçirdiğimiz trafik kazası neticesinde 61** *** plakalı aracımız pert oldu ve ödenecek tazminatta şirketle anlaşamadığımız için dosyayı tahkim kuruluna taşıdık. 09/11/2015 tarihinde tarafımıza gelen yazıda, tahkim bizi haklı görerek Ankara sigortayı, istediğimiz tazminatı ödemesine karar verdi. Tarafımızdan 200 TL'lik avukatlık ücreti ödenecekken Ankara sigortaya, bizimle irtibata geçmediler. Parayı istemediler bir hesap numarası vermeden karar bize ulaştıktan 1 gün sonra bizi icraya verip 408 TL istiyorlar. Şirkete ulaşamıyorum. Konu hakkında acil dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşen H.
  12 Kasım
  16:16

  Davayı kazandığımı bilmiyorken icra kağıdı geldi bana. Benimle irtibata geçilip 200 TL istenmiş ve ben ödemedim diyemi icraya veriliyorum. Bana bunun mantığını açıklasınlar. Firma beni arayıp haklısınız demeyi biliyor ama mantıklı cevap veremiyor. Ben bu parayı 408 TL olarak ödemem. Tahkimin hükmettiği rakamı öderim. Lütfen konu hakkında yardımcı olabilecek birileri bana dönüş yapsın

 • 12 Kasım
  16:09

  Sayın Yetkili,

  Sayın Ayşen Halisçelik’in talebi değerlendirilmiş olup,

  Tahkim komisyonu tarafından hükmedilen 200 TL tutarındaki vekalet ücreti icraya konulmuş olup, ,takibe konulan tutar,icra takip masrafları ve icra vekalet ücreti ile birlikte toplam tutarın ödenmesi talep edilmiştir. Kendileriyle görüşülmüş olup, gerekli açıklama kendisine yapılmıştır.

  Konu hususu bilgilerinize sunulur.

  ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ
  Müşteri Şikayetleri Değerlendirme Birimi

  Bize ulaşabilirsiniz;
  E-mail: mim@ankarasigorta.com.tr
  Müşteri İletişim Merkezi: 444 19 36