07 Mayıs 2013

Ankara Sigorta İade Edilmeyen Prim!

Kasko poliçe no 14824172 sigorta başlangıç tarihi 26. 4. 2012 bitiş tarihi 26. 4. 2013 aralık ayında aracımla kaza yaptım hasar meydana geldi. sigorta ile uyuşmazlık oldu. tahkime gittik. tahkim karar vermeden sigorta şirketi bize haber vermeden hemen kaskoyu tek taraflı iptal ediyor tarih 28 ocak. ve bunu kaskomu yenilemeye gittiğimde öğreniyorum.

Evet tek taraflı iptal edebilirsin ama en azından etik olması için sigortalıyı uyar, sigortanı iptal ettim deki sigortalı poliçesini yenilesin. belki başına bir kaza daha gelebilirdi. ve 4 aydır poliçenin vadesinden önce kapatılmasından dolayı hakedilmeyen prim tarafıma iade edilmedi.

Osman 245 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Sigorta Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili; Sayın Osman Akarçay'ın tarafımıza ulaşan şikayeti ardından kendisiyle görüşme yapılmış olup sigortalının ruhsat adresine yazının gönderildiği ve PTT numarası kendisine bildirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

  • Osman 08 Mayıs 2013

    7 mayıs 2013 ankara sigortadan bir bayan şikayetim üzerine beni telefonla aradı.poliçemi iptal ettikleri zaman benim adresime iadeli taahhütlü mektupla adresime bildirdiklerini söyledi.ancak postacıların adresime gelerek beni bulamamışlar,o civarda beni kimsede tanımıyormuş,mektup geri gitmiş miş.ben 13 yıldır o adreste oturuyorum,çok merkezi bir yer..ben ankara sigortadan o gönderdiklerini söyledikleri iadeli mektuba ait ptt nin numarasını istiyorum...yani barkod numarasını talep ediyorum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön