16 Haziran 2014

Ankara Kargo Gönderilen Teslimatı Kaldırıma İndirdi Gitti!

13.06.2014 tarihinde B 316856 alındı formuyla İstanbul'dan Ankara'ya gelen paketler araçtan kaldırıma indirilmiştir. Zemin katta olduğum halde kargoyu haber vermeye gelen görevli, elinde en azından bir tane paketle rahatlıkla gelebilecek iken elinde kağıtlarla geldi ve paketleriniz indiriliyor dedi. Neden eve teslim etmediklerini sorduğumda öyle bir uygulama yok dediler. Sonuçta dışarıda imzalattılar.

Eve teslim olmayan kargoya, kargo mu denir? Müdürlerlerinin cep telefonunu aradığımda genel kurul kararıyla paketleri eve değil apartmanın önüne kadar getirme kararı aldıklarını söyledi. Kendilerine bu paketlerin Çocuk Esirgeme Kurumuna verilecek yardımlar olduğunu söyledim, oralı bile olmadılar.

Hakan 984 Okunma

Cevaplar

  • Ankara Kargo Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, 2575773 şikayet numarası ile şirketimiz Ankara Kargo adına açılan şikayet ile ilgili yapılanlar aşağıdaki gibidir. Şikayette bulunan alıcı müşterimiz Hakan YILDIRIM Kargo Takip Departman yetkililerimiz aranılarak şikayet konuları hakkında kendilerine bilgilendirme yapılmış, bu tür davranışların tekerrür etmemesi adına şirket olarak tüm aksiyonların alındığına dair bilgi taraflarına iletilmiştir.

  • Hakan09 Temmuz 2014

    Dönüş bile yapmadılar. Oralı olmadılar yani.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön