Gökhan K. Teşekkür Mesajı

3 ay sonunda ücret hediye cekine cevrilmistir, teşekkürler.

Ankara Cepa Karaca Züccaciye 5 Aydır Ürünleri Teslim Etmedi!

Gökhan K. |

Kasım 2015'te aldığımız çeyiz takımını 5 aydır Ankara Cepa Karaca Züccaciye mağazası teslim etmemektedir. Helen marka yemek takımı. Mağazaya gittiğinizde 2 haftaya gelecek göndereceğiz üretimde sorun çıktı desen tutmadı Tunus'ta üretilecek gibi bahaneler söylüyorlar.

Karaca Züccaciye müşteri hizmetlerini aradığımda Cepa Karaca'nın Franchise olduğu ve şikayet formu oluşturup ilgilenemeyeceklerini söylüyorlar. Böyle bir sorumsuzluk yok. Karaca madem ilgilenmeyeceksiniz neden Karaca ismiyle Ankara'nın en büyük AVM'sine Karaca isimli mağaza açıyorsunuz?

Ne Karaca mağazasından ürün alırım ne de arkadaşlarınıza tavsiye ederim. Ürünlerimizin teslimiyle ilgili muhatap yok, 5 aydır parasını ödediğim ürünlerimizi alamıyoruz. Ürünlerim 1 haftaya gelmezse hem Karaca'yı hem de Cepa Karaca mağazasını mahkemeye verip yasal hakkımı arayacağım...

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  30 Mart
  14:08

  3 ay sonunda ücret hediye cekine cevrilmistir, teşekkürler.

 • Gökhan K.
  24 Mart
  08:43

  Karaca tarafından dolandirildik üstüne üstelik savciliga basvurun diyip kendileri surecle ilgilenmiyorlar. böyle saygısız bir firmadan kesinlikle urun almayın. Karacadan hakkimi almak için hukuki sureci baslattim. Gupe gunduz ankaranin en büyük avmsinde Cepa Karaca Home mağazası insanları dolandirma bedelsiz kalmamali. Kesinlikle musterisini dolandiran, ilgilenmeyen, ticari ahlaki olmayan bu firmadan urun almayın.

 • Gökhan K.
  14 Mart
  09:36

  Karaca tarafından hala mağduriyetim giderilmemistir. 5 aydır urunlerimi alamadım. Konuyu 1.5 aydır karaca merkeze iletmeme rağmen mağduriyetim giderilmemistir. 18.03.2016 tarihine kadar olan ihtar yazima rağmen mağduriyetim devami halinde hukuki surec baslatip hakkimi sonuna kadar arayacagim. tüm halkimizida bu ciddiyetsiz firma tutumundan haberdar edeceğim. tüm gorsel, yazili medya kurumlarina durumu iletip halkimizin bizim gibi karaca tarafından mahdur edilmemesini sağlayacağım.

 • 03 Mart
  14:21

  Sayın Yetkili,
  Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup yetkili birimlerimiz tarafından yapılan gerekli sorgulama ve değerlendirmeler neticesinde yardımcı olunacağı bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr