22 Şubat 2016

Ankara Cepa Karaca Züccaciye 5 Aydır Ürünleri Teslim Etmedi!

Kasım 2015'te aldığımız çeyiz takımını 5 aydır Ankara Cepa Karaca Züccaciye mağazası teslim etmemektedir. Helen marka yemek takımı. Mağazaya gittiğinizde 2 haftaya gelecek göndereceğiz üretimde sorun çıktı desen tutmadı Tunus'ta üretilecek gibi bahaneler söylüyorlar.

Karaca Züccaciye müşteri hizmetlerini aradığımda Cepa Karaca'nın Franchise olduğu ve şikayet formu oluşturup ilgilenemeyeceklerini söylüyorlar. Böyle bir sorumsuzluk yok. Karaca madem ilgilenmeyeceksiniz neden Karaca ismiyle Ankara'nın en büyük AVM'sine Karaca isimli mağaza açıyorsunuz?

Ne Karaca mağazasından ürün alırım ne de arkadaşlarınıza tavsiye ederim. Ürünlerimizin teslimiyle ilgili muhatap yok, 5 aydır parasını ödediğim ürünlerimizi alamıyoruz. Ürünlerim 1 haftaya gelmezse hem Karaca'yı hem de Cepa Karaca mağazasını mahkemeye verip yasal hakkımı arayacağım...

Gökhan 272 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı30 Mart 2016

  3 ay sonunda ücret hediye cekine cevrilmistir, teşekkürler.

 • Gökhan24 Mart 2016

  Karaca tarafından dolandirildik üstüne üstelik savciliga basvurun diyip kendileri surecle ilgilenmiyorlar. böyle saygısız bir firmadan kesinlikle urun almayın. Karacadan hakkimi almak için hukuki sureci baslattim. Gupe gunduz ankaranin en büyük avmsinde Cepa Karaca Home mağazası insanları dolandirma bedelsiz kalmamali. Kesinlikle musterisini dolandiran, ilgilenmeyen, ticari ahlaki olmayan bu firmadan urun almayın.

 • Gökhan14 Mart 2016

  Karaca tarafından hala mağduriyetim giderilmemistir. 5 aydır urunlerimi alamadım. Konuyu 1.5 aydır karaca merkeze iletmeme rağmen mağduriyetim giderilmemistir. 18.03.2016 tarihine kadar olan ihtar yazima rağmen mağduriyetim devami halinde hukuki surec baslatip hakkimi sonuna kadar arayacagim. tüm halkimizida bu ciddiyetsiz firma tutumundan haberdar edeceğim. tüm gorsel, yazili medya kurumlarina durumu iletip halkimizin bizim gibi karaca tarafından mahdur edilmemesini sağlayacağım.

 • Karaca Züccaciye Temsilcisi03 Mart 2016

  Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup yetkili birimlerimiz tarafından yapılan gerekli sorgulama ve değerlendirmeler neticesinde yardımcı olunacağı bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön