08 Şubat 2016

Ankara Cepa Fabrika Mağazası'dan Aldığım Ürünün Kumaşı Tüylendi.

23.02.2015 günü Ankara Cepa Fabrika Mağazasından 429.00 TL'değerinde bir elbise aldım. Elbiseyi iki kez birkaç saatliğine giydim. Bu kadar kısa sürede yaka kısmının birkaç yerinde tüylenme oldu ayrıca henüz yıkamamıştım. Elbiseyi aldığım Cepa Fabrika mağazasına götürdüm ve incelemeye gönderildi. 24.11.2015 günü incelemeden geldi ve itirazımın red edildiği söylendi. Aynı gün tekrar incelemeye gönderdim. Bugün 26 Ocak 2016 elbisenin henüz ellerine ulaşmadığı söylendi. Ben bu kadar uzun zamanda nasıl sonuçlanmaz şeklinde itiraz edince biraz daha bakıp "elbise buradaymış henüz kargo ile gelmiş" denildi.

Hacer 160 Okunma

Cevaplar

  • Hacer22 Şubat 2016

    Sayın Yetkili, buradan yazdığım şikayet yazısı üzerine Cepa Fabrikadan aradılar beni fakat öğrenmek istedikleri konu faturanın kimin üzerine olduğuydu. Size geri dönüş sağlayacağız derken bunu kast etmiyordunuz sanırım.

  • Fabrika Temsilcisi09 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön