06 Mayıs 2013

Ankara Büyükşehir Bld. Caamilerden ve Mescitlerden Yoksun Başkent!

Gaziantep den Ankara Gazi tip tedavi için fakat bırakın vakit namazı kılmak için bir camiyi cuma namazı için bile bir cami yok Ankara gaziden eczacılık fak dış hekimliği fak hacettepe ve hukuk fak ilahiyat fak ve daha sayamadığım fakülte ve diğer kurumlar her bina için bir cami gereken bir yerde bir cami bile bulamadım bu başkent için çok üzücü bir durum en son İlahiyat fak içerisinde mescid varmış cumayı orada kıldık fakat bırakın dışardan gelen birini Ankaradakiler bile orada namaz kılındığını bilmez.

Bizim memleketimiz ezanıyla minaresiyle bayrağıyla şehidiyle bilinir. Lütfen yaptığınız ve yapacağınız her parka cami projesi veya sosyal bir tesis veya mescid düşünün Ankaraya şu an acil cami.

Eyüp 333 Okunma

Cevaplar

 • Eyüp'in Teşekkür Mesajı26 Haziran 2013

  ilgililerin bu dikkati ve ehemmiyeti beni mahçup etti ilginiz ve alakanız için teşekkür ederiz ALLAH RAZI OLSUN

 • Eyüp 10 Haziran 2013

  1 ay oldu hala bir cevap yok

 • Eyüp 10 Haziran 2013

  1 1y oldu hala bir cevap yok

 • Eyüp 08 Mayıs 2013

  Ankara ya çok cami lazım askerliğimi etimesgutta yaptım 80 gün boyunca bir kere ezan sesi duyamadım (2005 de) böyle bir başkent olmaz bu memleketin başkentini ezansız camisiz minaresiz bırakanlar yarın ne hesap verecekler bu vatan uğruna şehit düşen şehadete eren şehitlerin hakkını nasıl ödeyecekler ilgili makamların bilgilerine ve ilgilerine arz ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön