08 Nisan 2013 #1729930

Ankara Büyükşehir Bld. İnternet Taksitli Ödeme Yapamıyorum!

Büyükşehir belediyesince adıma tahakkuk ettirilen Asfalt katılım payı 1. taksitini ödemek üzere ınternet sitelerinden giriş yaptım. Borç ödeme ekranında altta taksit miktarları görünmesine rağmen ödenecek tutar olarak taksit seçimi yapılamamakta ve ödenecek miktar kısmında toplam borç tutarı gelmekteydi, ve değiştirilemiyordu.


Onay ekranında değiştirme yapmayı düşünerek ödeme butonunu tıkladığımda onay almadan toplam borç tahsilatı yapılmıştır. 10/2013, 3/2014 ve 10/2014 tarihlerinde ödemem gereken ve henüz vadesi gelmemiş olan taksitlerin tamamı erken tahsil edilmiştir. Program hatasından kaynaklanan mağduriyetimin giderilmesi için erken ödenen taksitlerin iadesini talep etmekteyim.

Hediye 62 Okunma

Cevaplar

  • Hediye20 Nisan 2013

    Şikayetim ile ilgili ne sizin sitenizde, ne de ilgili kurumdan hiç bir cevap alamadım. Tarafıma gönderdiğiniz mail'de; ''Ankara Büyükşehir Bld. üyelerimiz arasında yer almamaktadır. Şikayetinizle ilgili gerekli bilgilendirme firmaya iletilmiştir. '' dışında konu ile ilgili hiç bir gelişme olmadı. Şimdi de sitenizce benden ısrarla değerlendirme yapmam isteniyor, olmayan bir değişme ya da gelişmenin nesini değerlendirmem beklenebilir ki...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön