10 Eylül 2013 #2003820

Ankara Büyükşehir Bld. Ankara'da İstibdat Yönetimi!

11. 09. 2013 tarihli ve 16:00 Aşti çıkışlı şehirler arası otobüse bilet aldım. Fakat ben o gün Eryaman'da olacağım için oradan binmek istiyorum. Bunu otobüs firmasına ilettim ama onlarda yapabilecekleri bir şey olmadığını ve belediyenin çok sıkı olduğunu ve otobüslere ceza kesilebileceğini söylediler. Zaten Ankara belediyesi otobüs firmalarına servis kaldırmayı da yasakladıkları için ben Eryaman'dan ta Aşti'ye nasıl geleceğim.


Üstelik ben öğrenciyim fakat Ankara'da öğrenci olmadığım için şehir içi ulaşımdan da öğrenci indiriminden yararlanamıyorum. Belediye yönetimini derhal bu sorunlara çare bulmasını ve bu baskıcı uygulamaların gevşetilmesimi istiyorum.

Muhammed 117 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed13 Eylül 2013

    ulaşım hizmetleri belediyenin tekelinde olduğu için aynı hizmeti abb nden almak zorunda bırakılıyorum. ve kesinlikle bana geri dönüş olmadğı için diğerlerine 0 puan veriyorum.

  • Muhammed11 Eylül 2013

    sayın belediye yönetimi görünüşe göre kendi halkınızla problem yaşamıyorsunuz fakat ankaraya yalnızca sizin halkınız uğramıyor türkiye'nin heryerinden ankara'yı ziyarete gelenler de var. haklısınız size yalnızca ankara halkı oy veriyor. fakat başkente bu yakışmıyor. ben ankaralı değilim fakat böyle bir baskıyı da ankaralı omayanlara yapmanın hakkınız olmadığını düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön