01 Nisan 2013 #1715025

Ankara Başarı Kursları Ders Saati Eksikliği Olmasına Rağmen Tam Ücret Alınması!

Mart ayı içerisinde toplamda 40 saat ve üzeri telafi dersi verilecek olan 10 parmak klavye kursuna peşin 250 tl verilerek dershaneyle anlaşma yaptık.Kursa 5 gün yani toplamda 20 saat gittik.Kursun tamamlandığını söylediler.İdarecisi Kamil beyle saat konusunda eksiklik olduğunu görüştüğümüzde kursun saatiyle ilgili beyanlarda bulundu ve kursa artık devam etmeyeceğimizi dile getirdi.


Yasal yoldan ve sosyal medyadan hakkımızı aramaya devam edeceğimi söylediğimizde hiç önemsemedi. Adresini belirteceğim bu kursa gitmek isteyenlerin dikkatli olmalarını istiyoruz. Verdiğimiz ücretin 20 saatlik kısmını yani hakkımızı geri almayı talep ediyoruz.

Duygu 472 Okunma

Cevaplar

  • Duygu01 Nisan 2013

    zabıt katiplik sınavına başvuru yaptığım ve 3 hafta gibi kısa bir sürem olduğu için hızlandırılmış 10 parmak klavye kursu aradım,hitit ve meridyen gibi düzgün kurslar bu kadar kısa sürede eğitim verilemeyeceğini dürüstçe söylediler,bende mecburen hemde 100 lira fazla para vererek 250 liraya 40 saat anlaşmasıyla başarıbilgisayara yazıldım,ama 20 saatte kursu bitirdiler,maddi manevi bizi üzdüler ve motivasyonumuzu düşürdüler,2 kişi için kurs veremeyeceklerini söylediler,madem öyle yeteri sayıda kursiyerin yok,neden kayıt alıyorsun kamil bey???ben sadece yaşadığım haksızlığı,dolandırıcılığı başkaları yaşamasın diye şikayette bulunuyorum,ilçe mili eğitim müdürlüğünede dilekçemi vericem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön