Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Anka Hastanesi Servis Hastasıyla İlgilenilmeyip Çok Kötüysen Acile İn Demek Nedir?

Sümeyra
11 Aralık 2023 21:23
212

09.12.2023'te enfeksiyon şikayetiyle yatırmış olduğumuz annem bugün saat 17:00 civarında tansiyonu yükseliyor ve tansiyon yüksekliğini hemşireye bildiriyor. Hemşire gelip bakacağız diyor ama gelip bakmıyor sonrasında ultrason çekimi için aşağı inip tekrar odaya dönerken yine tansiyonun ölçülmesini iyi olmadığını söylüyor ve hemşire işi olduğunu acile inip tansiyonun ölçtürmesini söylüyor. Tansiyon yüksekliğinden kafasını kaldıramayan annem tekrar yatağa dönüyor ve iki saat geçmesine rağmen müdahale edilip ilaç verilmiyor. İlacı kız kardeşim gidip hemşireden kendisi isteyip anneme getiriyor. Serviste yatan bir hastaya nasıl oluyor da acile in yoğunum tansiyonunu orada ölçtür denilebiliyor.

İkincisi tansiyonu fırlayan bir hastaya nasıl müdahale edilmiyor ve ilacı iki saat sonra kız kardeşim gelip kendisi almak zorunda kalıyor. Neymiş hastanede boya yapılıyormuş şu an işleri varmış bu bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Biz oraya canımızı emanet ediyoruz her bir gecesine 2500 TL alınıyorken bu paranın karşılığını bize vermek zorundasınız.

Özel hastanenin ne avantajı ne farkındalığı kalıyor böyle olursa. Kurumsallık ilgi özveri sadece para alınırken mi gösteriliyor? Tedavi edilirken bu denli baştan savma neyin nesi? İlgi alaka sıfır!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Anka Hastanesi Acil Durumda Doktor Erişim Sorunu

Serkan
16 Şubat 11:32
217

Anka Hastanesi Hayal Kırıklığına Uğratan Muayene Deneyimi

Zeynep
12 Ocak 18:07
139

Anka Hastanesi Kötü Muamele

Esma
29 Aralık 2023 14:36
60

Anka Hastanesi Danışman Ve İlgisizlik

Yusuf
08 Aralık 2023 10:20
76
Benzer Şikayet Yaz