Toplam çözüm sayısı
..
Anka Capital Markets ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Anka Capital Markets Dolaylı Yoldan Mağdur Etti

3086görüntüleme
Şevket
Şevket 10 Şubat 13:17

Anka Capital ana para 15k $ ve kazandığım fakat kar oluşan işlemleri kapattırmayıp kar + ana para toplamı 30k $ hesabımı batırarak el koydular. E. N - s... N ve g... M üçgeninde mağdur ettiler ve zor duruma düşürdüler zaten zor durumdaydım ve şu an çok daha zor durumdayım kayıplarımı alacaklarını söylediler fakat amaç paramı almakmış nasıl mı. - önce size Cennet vaat ediyorlar siz batmışsınız kurtaracağız diyerek her şey güzel olacak sloganı ile. - başlarken hiçbir kural söylemiyorlar. - marjin ® % 100 altına düşünce hedge yapılamazmış. - 90 saniyenin altında olan işlemler scalping miş. - aynı anda 2 danışman arayıp yön aşağı deyip sürekli işlem açtırmaları. - 15k ya karşılık 20k kar yapınca işlemleri daha da kar yapacak diyerek kapattırmadık ları (sürekli kapatmak isteme me rağmen ) ve üstüne yüksek lot açtırmaları. - sonra da işlemleri siz yaptınız işlem terse gitti diyerek sıyrılmaları. - lisanslarını sorduğumda lisansımız var diyerek geçiştirmeleri.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Kadir
Kadir19 Mart 13:32
 
Anka Capital Markets Dolaylı Yoldan Mağdur Etti

1 yıla yakın oldu orada işlem yapıyorum çok şükür hiçbir problem yaşamadım hatta bayağı referans yönlendirmesi yaptım ne zaman çekim istesem aynı gün hesabıma geldi (3000-5000 USD civarı çekimlerde dahil) ben yazdığınız şikayeti okudum çok komik geldi bana 20-30 bin dolar karda işlemi kapatmayıp bekliyorsunuz daha fazla kazanmak için sonra işlem dönmüş stop olmuşsunuz bence burda art niyet var sizde

 1
Şevket
Şevket29 Mart 20:35
 

Merhaba benim art niyetim olsa neden paylaşayım elime ne geçecek ne kazanacağım baştan kuralları söylemediler zaten sonra yok scalping yapmışım yok %100 marjin in altında hedge yapamazmışım yok sadece altında hedge yapamazmışım vs. Vs. Hedge yapabilseydim zaten ana paramı kurtaracaktım ayrıca iki koldan fazla lot vererek beni batırma projesi uyguladılar ayrıca senin fotoğrafında gerçekçi değil nereden bileyim kurum çalışanı olmadığını sadece ben mağdur değilim bir çok kişi var ayrıca kar da iken en az 5 defa kapatmak istedim kapattırmadılar daha çok kar almaya devam edeceksin diye ve lot arttırmam için iki danışman ayrı ayrı aradılar zaten psikolojimin bozuk olduğunu bildikleri halde psikolojik baskı yaparak batırdılar lütfen yaptığın işlemlere dikkat et ve paramı ben kaptırdım sen kaptırma derim sadece senin başına gelince anlayacağını düşünüyorum inşallah gelmez.

Fatih
Fatih10 Mayıs 18:12
 

1.5 yıldır bende bir sıkıntı yaşamadım

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile