4 g
Yorum Yap
#11856936

Anıt Elektronik LG Servis Personel Saygısızlığı!

Yaklaşık 4 ay önce aldığım 49uk7550pla televizyonumda son 1 aydır çatırtı şikayetiyle 15.04.2019 tarihinde LG teknik servis talebinde bulundum. Eşim ve ben çalıştığımız için Anıt Elektronik'in mesai saatlerinde maalesef evde olamıyoruz. Eşim sebeple öğle tatilini teknik servis için ayırdı ve organizasyon yaptık.
Servis personeli 0542... Numaralı telefondan sürekli olarak; "bak biz geliyoruz, evde misiniz, olmazsanız şuraya buraya gideceğiz" gibi aceleci davranmak suretiyle, beni işimdeyken tahrik etti. Ben de servisi arayıp evdeler bekliyorlar dedim, kimsenin geldiği yok. Beni sıkıştıran servis hala yoldaymış.
Apartman zilinde ismim bulunmamaktadır. Aradılar ve hangi zile basmaları gerektiğini söyledim. Eşime " zilde isminiz bile yok, televizyonun arızası keyfi arıza, bu nasıl iş" deyip gereksiz " diyaloğa girmiştir. Buna ne hakkınız ne de yetkiniz var.
Ben TV'nin arızasının keyfi olduğunu ya da olmadığını bilemem, televizyoncu değilim, beni rahatsız eden bir durum olduğu için servis hizmeti almak istedim.
Beni veya eşimi bu şekilde azarlamaya kimsenin hakkı yok.tv' me bakacaksanız kibarca davranın, bundan sonra LG benim için bitmiştir.
LG'den ve Anıt Elektronik İzmit'ten şikayetçiyim.

Fatih Fatih 240 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları