16 Ağustos
Yorum Yap
#10789310

Anı Tur Bayram Turu İptali!

18 Ağustos 2018 çıkışlı (kurban bayramı) Ege Akdeniz turum kişi yetersizliğinden 14.08.2018 tarihinde iptal olduğu bilgisi veriliyor. Güya 30 kişilik aile grup rezervasyonu varmış ve yakınlarının vefatı sebebiyle iptal etmek durumunda kalmışlar.


Bayram için kişi yetersizliği kabul edilebilir değil üstelik alternatif tarih 1 hafta sonrasında ve benim bu tarihte gitmem olanaksız ama Anı Tur hiçbir şey yapmıyor. Diğer bayram turları full doluyken bu tur nasıl iptal olabilir? Üstelik 4 gün önce bilgi veriliyor. Daha da Anı Tur’la seyahat etmem!

Sümeyye 1.225 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyye17 Ağustos

    Anı tur bayramda bir çok turunu iptal edip çok fazla kişiyi mağdur etmiştir. 3 gün üst üste aynı turu açıp hepsi birden kişi yetetirsizliğinden iptal edilmek yerine birleştirilebilirdi. Ama gözlerini para bürümüş ki bizlerin maddi manevi zararı umurlarında değil. Çağrı merkezine zaten ulaşılamıyor, aramaya tenezzül etmiyorlar. Gerekli her yere şikayetimi yapacağım. Mağduriyetimize makul bir çözüm bulunmalı!

  • Sümeyye15 Ağustos

    Anı turda 18 Ağustos'taki bayram turu rezervasyonum 4 gün önce iptal oluyor ve çağrı merkezinden adam akıllı açıklama almak mümkün değil. Çağrı merkezine ulaşmak mümkün değil. Ulaştığımızda da telefonlar suratımıza kapanıyor! İade de bir türlü yapılamıyor. Bayramda en yoğun dönemde tur nasıl iptal oluyor?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler