07 Ekim 2013

Anı Tour Transfer Sorunu Yaşattı!

Şeker bayramı tatilinde Anı Tour'dan Gazipaşa-Antalya'da bir otelden 5 günlük bir tatil satın aldım. Bana gönderdikleri evraklarda gidişte transfer ve dönüşte de tesisten hareket olacağı yazılıydı. Alanya'ya yaklaşırken rehber gelip bizi Alanya otogarına bırakacaklarını söyledi(Alanya-Gazipaşa 40 km). Söylediği şey ise şuydu:"Bize yola çıkarken genel müdürlükten verilen talimat böyle." Ben hemen telefona sarıldım.


Şirketten birileriyle görüşerek transferi sağladım. Ama tatile giden bir insana bu stresi yaşatmanın ne alemi var. Dönüşte de gelip otelden taksiyle aldılar. Ama yine bir gece evvelden telefon görüşmeleri başladı. "Ağlamayan çocuğa meme vermezler" misali hakkımı aramasam ortada kalacaktık.

Füsun 456 Okunma

Cevaplar

  • Füsun12 Ekim 2013

    ben daha tatile başlarken böyle bir stresle karşılaştıktan ve tatil boyunca da acaba dönüşte de aynı sorunla karşılaşacak mıyım düşüncesi beynimi kemirdikten sonra çözüm bulmuş olmaları çok birşey ifade etmiyor. Ama telefonda görüştüğüm kişiler çok yardımcı oldular.Onlara hiçbir sözümyok.çok teşekkür ediyorum herbirine.Ama ANITUR kurumsal olarak çok kötü.Zaten ben uzun yıllardır başka bir turu kullanıyordum adını vermeyeyim burada-zaten reklama da hiç ihtiyaçları yok ve bence sektörün bir numarası-Bir daha Anıturu tercih edeceğimi hiç sanmıyorum.anıturla bu transfer problemini yaşayan ilk kişi olmadığımı bildiğim gibi son kişi de olmayacağımı biliyorum.bu şekilde bu sektörde 28 yıl nasıl kalmışlar hayret......

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön