13 Temmuz 2016

Anı Tour İyi ''Anı'lar Saklayamadım Size Karşı!

03-09 Temmuz 2016 tarihleri arasında Anı Tour ile eşimle birlikte Karadeniz turuna çıktık. Büyük beklentilerle çıktığımız seyahat tam bir hayal kırıklığına dönüştü. Gezi programında yer alan Altın Dere Milli Parkı, sümela Manastırı, Borçka, Rize Botanik Parkı ve hatırlayamadığım birkaç yer daha yol bozuk, trafik yoğun vs. Gibi yetersiz açıklamalarla ziyaret edilmedi. Gittiğimiz noktalarda ise gezi için verilen süreler yetersizdi.


Fakat hediyelik eşya alınacak yerlerde fazlasıyla uzun süreler tanınarak sözde kültür turizmi tamamen ticarete dönüştürüldü. Firmanın tur programı çok kötü, ayarlamalar çok zayıf. 5 gece otel konaklamasının sadece 1 gecesi önceden belirtilen otelde gerçekleşti, diğerleri hep son dakika, daha düşük konfordaki yerlerle değiştirildi. Araç sorundu, klima, sıcak-soğuk su hepsi sıkıntı yarattı. Rehber yetersiz ve ilgisizdi. Kısacası her yönüyle sorunlu bir deneyimdi.

Fuat 933 Okunma

Cevaplar

  • Fuat13 Temmuz 2016

    Acaba bu şikayetleri yayından önce kimler inceliyor ve başlık dahil ne hakla değişiklik yapılıyor? Şikayetimde kişi ve kuruluşlara hakaret yok, isim vererek hedef gösterme yok. Ne saçma bir başlık, lütfen orjinaliyle değiştirilsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön