21 Ağustos 2015

Anı Tour Rezervasyon Yanlış Bilgilendirme

3Temmuz tarihinde Anı Tour'dan 10 Ağustos - 17 Ağustos olmak üzere Kuşadası Sürmeli Efes Otel'den 1 haftalık rezervasyon yaptırdım. Bunun içinde uçak ve özel transfer dahil işlem yaptırdım işlemi oturduğum bölgede bulunan Gebze Center Anı Tour'a yaptırdım tüm detayları üstüne basarak konuşmama rağmen daha uçaktan iner inmez fiyasko ile karşılaştım beni karşılayan rehber arkadaş özel transferimin görünmediğini otel otel dağıtım olacağını söyledi.


Aradım yanlışlık oldu kusura bakmayın hemen ayarlıyorum denildi. 1.5 saat araç bekledik hava alanında gelen araç anı tura ait olmadığını sadece onların yetişemediği işleri yaptığını söyledi. Ailecek gergin bir şekilde tatilimiz başladı.

Mümin 1.770 Okunma

Cevaplar

  • Mümin21 Ağustos 2015

    Anı turdan yaptırdığım 1 haftalık tatil rezervasyonumda deniz manzaralı standart oda olarak kuşadası Sürmeli Efes oteline yaptırmıştım otele gittiğimizde 11 katlı otelin 11. katında denizi hafif çaprazdan gören en son odaya yerleştirildik turun otel sorumlusu otelde birkaç gün işlerinin yoğunluğundan dolayı yoktu resepsiyonla kendim iletişim kurarak sorunumu çözmeye çalışsamda yapamadım ve tur acentasını aradım onlarda bana müşteri ilişkileri depertmanından gereken yardımın yapılması için aranacağımı söylediler bu konuda çok yardımcı olmaya çalışan Çisem hanım vardı ancak oteldeki sorunumu bir kaç farklı oda göstererek çözmeye çalıştı resepsiyon ailecek bunaldık dinlenmemiz gerekirken

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön