Toplam çözüm sayısı
..
Anatolian Puzzle ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Engin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Anatolian Puzzle Eksik Çıkan Parçayı Günlerdir Göndermiyor

1330görüntüleme
Engin
Engin 12 Mart 23:25
Anatolian Puzzle Eksik Çıkan Parçayı Günlerdir Göndermiyor

Anatolian markalı 1500 parçalık puzzleda 1 parça eksik çıktı ve kayıp parça destek birimine birleştirmiş olduğum puzzle fotoğrafı ve eksik parça numarası ile başvuru yaptım. Aradan geçen bir haftada muhatap bulamadım. 

Bu konu hakkında bilgi almak için mail attığımda geri dönüş alamadım. Kayıp parça hizmetinizi ücretsiz sunacağınıza biz parasını verelim, ama günlerce bekleyip sorun çekmeyelim. Gerçi gönderecek misiniz onu da bilmiyorum. Kaç gün oldu tık yok.

2 Yorum

Anatolian
Anatolian19 Mart 11:44
 

Tık normal koşullarda, fabrika yoğunluğuna göre, kayıp parça gönderimlerimiz 7-21 iş günü arasında değişmektedir. Lütfen bu süreç içerinde e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Bu süreyi kısaltmak için elimizden gelen çabayı gösterdiğimizin de bilinmesini isteriz. Anlayışınız ve hoşgörünüz için teşekkür ederiz. Eğer bu süreç sonunda kayıp parçanız hala size ulaşmamış olursa, lütfen bizimle yeniden iletişime geçiniz... Sorununuzu çözebilmek için lütfen bize https://www.instagram.com/anatolianpuzzle/ https://www.facebook.com/anatolianpuzzle/ https://www.twitter.com/anatolianpuzzle/ sosyal medya adreslerimizden ulaşınız. Bu kanallardan DM mesajınızı bekliyoruz. Anatolian Puzzle Sosyal Medya Ekibi

Hasan
Hasan27 Nisan 19:43
 

Benim eksik parçam şu an kargoda geliyor iki gün sonra elimde inşallah

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile