Toplam çözüm sayısı
..
Anatolia Tüp Bebek Merkezi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Yanlış Tedavi Ve Yanlış Merkez Seçimi

14740görüntüleme
Alper
Alper 30 Ağustos 2020 01:35

Bu merkezde 4 defa başarısız tüp bebek denememiz oldu. Hepsinde de aynı protokol uygulandı. Rahimle ilgili hiçbir araştırma yapılmadı. Başarısız bir tedavi sonrasında kendimiz dışarıda rahim filmi çektirdik H--- beye bir sonraki tedavimizde gösterdik. Ancak önemli bir şey görmüyorum dedi. 

Tedavilere devam ettik. Tabi sonuç hüsran 5 senemiz kayıp. 5 sene sonra bir üniversite hastanesinde tüp bebek doktorumuz yıllar önce çektirdiğimiz rahim filmine bakıyor. Bu rahimde embriyo tutunamaz diyor ve 20 dakikalık genişletme düzeltme operasyon yapıyor. Koyduğu iki embriyo tutuyor Allah'a şükürler olsun. 

Bir tedavi sırasında yaşadığımız olay; tedavi devam ederken eşim ağrı ile kıvranmaya başlıyor ağlıyor. Hemen anatolia ya götürüyorum, tabi orada da kıvranıyor ağlıyor. H-- bey bizi bir odaya çekip, diğer hastaları olumsuz etkilediğimiz için azarlıyor eve ® yolluyor. Para konusuna gelince, ilk tedaviye kasım ayında başladık, belli bir ücrete anlaşıyorsunuz. Muayene ücreti, diğer ücretleri ödüyorsunuz daha sonra tedavi devam ederken yeni yıla girdik diye pat ücretler güncelleniyor sizden bunu istiyorlar mecbur bırakılıyorsunuz.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Bahar
Bahar21 Ocak 15:17
 

Merhaba şükürler olsun evladımıza kavusmussunuz. Nerede yaptırdığınız paylasabılırmısınız. Bize de anatolia onerdıkelrı için bu yorumunuzla karşılaştım

Alper
Alper21 Ocak 21:04
 

Merkez ismi vermeyeyim Ankara'da devlette yaptırdık. Aynı yere başka biri gitti onunki olmadı. Ama 8 senelik süreçte Ankara'daki isimleri meşhur olmuş hemen hemen her merkeze gitmiş birisi olarak öğrendiğimiz Öncelikle nasip meselesini iliklerimize kadar yaşadık önce buna inanın. Daha sonra her merkeze 2 şans verin. Çünkü her doktorun kendi usulü var genelde bunun dışına çıkmıyorlar. O yüzden birden fazla işin ehli doktorun görmesi avantaj oluyor. Çünkü bu tedavi birçok parametreyi içinde barındıran komplike karmaşık bir süreç. Allah hayırlı evlatlar versin

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile