29 Ağustos 2016

Anatolia Hayvan Hastanesi Can Çekişen Kediye Müdahale Etmedi.

Apartmanımızın otoparkında böcek ilaçlamasına maruz kalmış sokak kedisi zehirlenmiş hareket edemiyor yürüyemiyor öğürüyor acilen Anatolia Hayvan Hastanesi'ne götürdük ancak bizden 1500 lira tutacağını parayı almazlarsa müdahale edemeyeceklerini söylediler. Paramız yok o kadar ve kedinin acil en azından seruma ihtiyacı var. Ve takmadılar. Her şeyden kar amacı güden bu tip firmalara yazıklar olsun. Kendi köpeğimi de bir daha oraya götürmeyeceğim.

Demet 1.735 Okunma

Cevaplar

  • Demet 16 Mart 2017

    Maalesef kedinin acil durumunda hiçbir yardım yapmadınız ve kedi öldü. Sizin yanıtınız içinizi rahatlatıyor ise başka söze gerek yok.

  • Anatolia Hayvan Hastanesi Temsilcisi16 Mart 2017

    Hastanemiz sahipsiz ve sokak hayvanlarının acil durumlarda hastanemize getirildikten sonra Veteriner Hekimlerimiz hastaların acil durumlarının giderilmesi ve hayati tehliklerinin atlatılması için gerekli müdahaleyi yaparak hastayı en yakın Belediye Barınaklarına sevk etmektedir. Sokak hayvanları ve Sahipsiz hayvanların tedavilerini, kamu kuruluşu ve sosyal belediyecilik anlayışı ile belediyeler gerçekleştirmektedirler. Sağlıklı günler dileriz Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön