Toplam çözüm sayısı
..
Anatolia Güzellik Merkezi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Malatya Anatolia Güzellik Merkezi İşinden Bihaber!

5387görüntüleme
Esra
Esra 11 Ocak 2020 22:40

Arkadaşlar Malatya Anatolia Güzellik Merkezi tam bir fiyasko. Sizi ikna edene kadar bin tane dil döküyorlar, ardından üye olduktan sonra hizmet yok, tam tersine müşteriyi mağdur ediyorlar. Ben hakkımı yasal yollarda aradım ve karşılığını aldım. Ama peşlerini bırakmayacağım.

Esra
Esra11 Ocak 2020 23:00

Malatya Anatolia Güzellik Merkezi tam bir rezalet, yolda yürürken bir çocuğun paraya ihtiyacım var yukarıda bir görüşme yapmanız yeterli demesiyle benim de öğrenci olarak halinden anlayıp kabul etmemle başlayan bir mağduriyet. 2 saat tatlı dil döküp ikna edip sözleşme imzalattılar. Ardından cildiye doktorumun böyle bir şeyin gerekli olmayacağını söylemesi üzerine ve 7 gün cayma hakkımı kullanmak suretiyle firmaya gittiğimde çalışanların beni ciddiye almayıp aksine seni savcılığa veririz diye tehdidi sonrası hakkımı aramak üzere yasal her yola başvurdum ve sonucuna ulaştım. Şimdi ise kalan 100 TL mi vermeyip üzerine hala müşteriyi mağdur etmek için uğraşıyorlar. Sonuna kadar hakkımı aramaya devam edeceğim. Üzerine bir de gerekirse manevi tazminat davası açacağım.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Seyma
Seyma20 Mart 2020 16:45
 

Hakkınızı nasıl aldınız esra hanim bilgi verir misiniz. Tüketici Hakları'na şikayet ettim bende su an bir sonuç elde edemedim.

Bahar
Bahar10 Şubat 15:47
 

Esra hanım hakkınızı nasıl aldınız banada yardımcı olun bilgi verin

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile