Malatya Anatolia Güzellik Merkezi Cilt Bakımı Yüzümü Mahvetti!

Dilara Dilara23 Aralık 2019 18:06

Malatya kışla şubesi hizmet ve saygıdan yoksun bir yer! Sözleriyle yalanlarıyla, güler yüzlülüğüyle insanları kandırıp imzalatıp 0 hizmet veriyorlar. Özellikle öğrenciyi kandıran bu firmayı kınıyorum. 600 TL'lik cilt bakımı imzalatıp sürekli arayıp girmediğim seans paralarını da aldılar. 2 seansa girip 400 TL ödeme yaptım ve sözleşmemin bir nüshasını bana istememe rağmen vermiyorlar. İstediğin yere şikayet et diye dalga geçiyorlar Kalan seanslara asla girmeyeceğim yüzüm kötü hale geldi!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Dilara 23 Aralık 2019 18:12

Tüm her şeyi araştırıp öğrendim, sözleşmemin nüshasını vermek zorundasınız. Girdiğim seanstan çok daha fazla paramı aldınız buyurun siz dava açın bende para vermek zorunda kalmam hem benim için de iyi olur. Bundan sonra susmayacağım Her şeyin farkındayım artık 2 seansa girip de 400 almak değil öyle. Kalan 200 ü de vermeyeceğim seanslarada asla girmeyeceğim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Esra 10 Ocak 19:37  

    Korkutmak için icraya vermekle tehdit ediyorlar başka bir şey yaptıkları yok. Hakkınızı arayın sonuna kadar bende yasal yollara başvurdum. İnsanları mağdur etmeye hakları yok.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler