Beklentilerini Karşılamayan Anatolia Güzellik Merkezi

Sevda Sevda31 Aralık 2019 00:47

Gaziantep balıklı çarşısı karşısında güzellik ve estetik adı altında hizmet verip müşteri beklentilerini karşılamayan gayet eski bir donanıma sahip olan salonunuzdan müşterilerin yaklaşık yüzde 90 nı memnun değil... Birçok konuda zorla satış performansı gözledim kurumsal şirketsiniz diye insanları dil çatınızla hiçbir şekilde zorla kayıt ve satış yaptıramazsınız yapma hakkına sahip değilsiniz. Ayrıca müşteriye verilen bilgiler dahilinde hareket edilmediğini sürekli personel değişikliği güven soruşturması yaşatır! Neden bir güzellik salonu her ay personel değişimi yapar ki?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Sevda 31 Aralık 2019 01:02

Tek diyebileceğim yeterince kimse daha fazla kazık yemesin. Uyarıda bulunulsun. Alınan hizmet alınan bedelden çok daha az hatta yok. Hizmet olarak kalite olarak 0 eğer tepki gösteren yoksa yakında çıkacaktır. Sürekli bir alavere dalavere olayı hissediliyor oradan. Umarım en kısa zaman da Sağlık Bakanlığı el koyar bu olaya. Ve estetisyen değil genellikle iş bilmeyen personellerle sık sık karşılaşıyoruz bu durum itici olmaya başladı. İş bilmeyen yeni öğretilen ayrıca güzellik salonu olarak hiçbir aleti olmayan tek salon cilt bakımında hala eski yöntem bıçak kullanılıyor bu yanlış be kaldırılması gereken bir sürüm.

profile-icon Sevda 31 Aralık 2019 00:53

Aylık taksit ödemelerine vade farkı yansıtılacağım ayrıca hiçbir müşterinin buna tepki göstermediğini söylediler madem öyle ticaret borsası açsaydılar Ne diye insanları bu şekilde kazıklıyorlar hangi güzellik salonu bu zaman kadar sözleşme imzaladıkı bu şirket bunu yapabiliyor!. Hangi güzellik salonu bu tür ahlaksızca bir istekte bulundu bu güzellik değil soygunculuk... Eğer buna karşı çıkmayan müşteri de varda şüphe ederim bence en kısa zamanda gerek polisler gerek Sağlık Bakanlığı denetim altında tutmalı güvenli olmadığını düşünüyorum ki verilen hizmetlerin bedelinden fazlasını ödüyoruz şaşkın müşteri memnuniyetini asla sağlamıyorlar

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nazlı 18 Haziran 00:54  

    Çoğu insanların şikayeti var birleşip biseyleryapsak kapanır belki. Tek duam inşallah kapanır bu kadar haksiz kazanç elde edip nasıl uyuyorlar nasıl rahatlar acaba.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler