sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Anatolia Güzellik Merkezi'nde 10 Seansta Dökülme Olmadı

Nergiz Nergiz28 Ağustos 2019 05:28

Öncelikle ben kimseden çözüm falan istemiyorum çünkü bu merkezin tek çözüm önerisi buz lazer ile ek ödeme yaparak sonuç alabilirsiniz demesidir. Ben o kadar dişimden tırnağımdan arttırıp yok zamanımda para döktüm ve o kadar seans girip kötü sonuçla çıkıyorum.

Dalga geçer gibi insanları saf yerine koyuyorlar bir de tanıdığım insanlar. Yazıklar olsun. Beni arayan herhangi biri olursa dahi diyeceğim tek şey şu ben bu in peşini bırakmayacağım! Yazık yemin ederim yazık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nergiz 09 Ekim 2019 23:26

Evet bir ay öncesinde yazmış olduğum şikayetten sonra değişen hiçbir şey olmadı arkadaşlar. Aydın merkez şubesinde bulanan salonun benim gibi kaç insanı mağdur ettiğini sayamam. Israrla söylüyorum tüyümün olmadığı yerlere jilet yaptığım için erkek kili çıkmaya başlaması mi yoksa verdiğim paranın üstüne bir bardak soğuk su içiyor oluşum mu bilemiyorum gerçekten psikolojim bozuldu. Vicdanları rahat nasıl uyuyorlar nasıl İnsanları kandırıp gönül rahatlığıyla evlerine ekmek götürüp çoluk çocuklarına yediriyolar anlamıyorum. Hukuki yollarla yine hakkımı arayacağım lakin. Sakin gitmeyin sakin. Yapmayın hata umarım araştırıp bunları görürsünüz. Kazandıkları para kuruşuna kadar haram olsun.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler