Toplam çözüm sayısı
..
Anatolia Güzellik Merkezi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Anatolia Güzellik Merkezi Sultanbeyli Şube Sorunsalı

5.355görüntüleme
Nalan
Nalan 19 Aralık 2020 23:45

Buradan iki sene önce lazer epilasyon paketi aldım ve peşin ödeme yaptım. 1. Seanstan sonra satın aldığım bölgelere ek olarak tüm kol eklettirdim ve ek ücret ödedim. Buraya benim aracılığım ile 12 kişi daha başladı. Hayatımın hatasını yapmışım. Randevu sistemi ® yoktu ilk başladığımda. Seansa girerken 1 saat 15 dakika bekleyerek giriyordum. Şikayetimize karşılık üslup kötü de olsa sonunda randevu sistemi geldi. Sonra hijyensizlikten muzdarip olduk. Hijyen gerçekten sıfır. Düzelmediği için seanslara ara verdim sonra Corona başladı ve aylarca gidemedim. 

İki ay önce yeniden başladım. Gittiğimde bana "kaydınızı dondurmanız gerekirdi" şeklinde cümleler söylediler. Taksitle buraya gelen kişileri sürekli arayıp ne zaman seansa geleceklerini soran yer, ben parayı peşin ödediğim için bir kere arayıp ta neden seansa gelmediniz demedi. Aynen bunları söyledim. Cihazları bile replika . Neyse, seansa gittiğimde dosyamı kaybettiklerini söylediler. Sonra X numaralı odaya girebilirsiniz dediler fakat o odadan başkası çıkıyordu. Odayı dezenfekte etmelerini söylediğimde bana verilen cevap "odaları dezenfekte etmiyoruz sadece cihazı ediyoruz". Böyle bir dönemde küçücük ve camı kapalı olan bir odayı düşünün. 

Seansa girmek için hazırlanmamı söylediler. İçeri girdim insan nefesi kokuyordu, yatağa ve askılığa dezenfektan sıktım, hazırlandım ve bekledim. Defalarca kez odaya girip çıktıkları için soğuktan dondum.Kapıyı her defasında sonuna kadar açıp girmelerinden çok rahatsız oldum. Koridorda olan veya oradan geçen cinsiyet fark etmeksizin herkes görebilir. Zaten kamera varsa koridorda, çok net şekilde görmüştür. Neyse, dosyamı kaybettikleri için bir kağıt verdiler, daha önce hangi bölgelere lazer yaptırdığıma dair bilgileri ben hatırladığım için benden yazmamı istediler. Tüm içtenliğimle doldururken bana dediler ki "sizin paketinizde kol yok diye biliyoruz". Dedim ki " 1. Seanstan sonra ücret ödeyip eklettirdim siz de bunu biliyorsunuz". Sonra bana dediler ki " kol ile ilgili X hanım ile görüşmeniz gerekmektedir". 

Bu merkezin sisteminde benim hangi bölgelere lazer yaptırdığım yok. Yani sisteme bilgileri girmiyorlar. Dosyayı kaybeden onlar, işlerini düzgün yapmayan ve takip edemeyen onlar ama bana resmen muamelesi yapan da yine onlar. Israrla beni kol konusunda X hanımı ikna etmem için görüşmeye zorladılar. Ben hayatımda böyle bir durum görmedim! Ödediğim paraları kesinlikle helal etmiyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler