Anatolia Güzellik Merkezi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Anatolia Güzellik Merkezi Sözde Hizmet.

11.092görüntüleme
Merve
Merve 22 Temmuz 2018 17:08

Malatya Anatolia'da olan yaklaşık 1.5 yıldır farklı paketlerim ile devamlılığım bulunuyor. Evet firma ödeme istemeye geldiğinde tabiri caizse taciz eder gibi arama yapıyor ama iş hizmet vermeye geldiğinde aynı özveriyle çalışamıyor.

Zincirin başlangıcını güneş kremi olarak aldığım ve sadece 2 kez kullandığım kremin yüzümde sivilce yapmasından dolayı o zamanın muhasebecisi Züleyha Korkmaz'a söylediğimde ürün açılmasından dolayı işlem yapamayacaklarını ve yardımcı olmayacaklarını belirtti (ürünü açmadan fayda yada zararını göremem) Yine aynı çalışanın çalışma saatlerimin çalışma saatlerine uygun olmamasında dolayı ödeme yapamadığım için sanki ödememi kendi yapıyor gibi müşteri olduğumu unutup kalite kelimesiyle bağdaşmayan cümleler kurması memnuniyetsizliğimin devamını oluşturdu.

28 Haziran da arka arkaya olan iki cihazda görüştüğüm sekreterin (Nur) bana yarım saat veya daha fazla beklemem gerektiğini aksi halde yardımcı olamayacağını belirtmesi üzerine beklemek istemiyorum siz kaydımı açın bende yöneticiyi arayacağımı belirtip tabii uzun süren telefon da tartışmasından sonra telefonu yüzüne kapattım. Seansımın oluşturulmuş olma düşüncesiyle gittiğimde de sözde yönetici Melek Hanımın bana kurduğu cümle şu şekilde oldu "akıllı telefon kullanıyoruz varsa eğer ses kaydının telefon da bulunan bunu açıp dinletmem aksi halde yardımcı olamam ki" şeklinde belirtti. Kurumsal firma olarak gittiğim yöneticinin bana bu tarz cümle kurması ne kadar etik ve doğru. Şikayet olarak oluşturacağımı belirttiğimde de istediğim kadar hakkımı arayacağımı söyledi.

Beni şikayetim doğrultusunda arayacak İstanbul'da ki yetkilinin ilgili görüşmeyi dinledikten sonra aramasını kalan seanslarımın iptali yada feshedilmesi halinde Tüketici Hakları'na başvuracağımı (ki burada da müşteri lehine sonuç çıkıyor) belirtiyorum. Ayrıca hiçbir işe yaramayan cilt bakımı vesaire hediyesi tekliflerine de kapalı oluğumu belirtiyorum.

Merve
Merve25 Temmuz 2018 18:15

Herhangi bir dönüş yapılmadan neye istinaden şikayetim kapatıldı?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler