Anatolia Güzellik Merkezi Alınması Bana Söylenmeyen Başlık Yüzünden Mağdur Edilmem

Songül Songül06 Ağustos 19:41

Covid salgını başladığından beri evden çıkmamak gereği lazer seanslarıma ara vermiştim. Ağustos ayı için geçtiğimiz günlerde randevu aldım ve Covid'den dolayı uzun süredir gelmediğimi belirttim. Bugün randevuma geldim tıraşlamamı dünde yapmıştım üzerime soyundum tam seans için görevli arkadaş geldi başlığı sordu ne başlığı diye sordum. Covid'den dolayı plastik bir başlık almam gerekiyormuş 75 TL ücretli. 

Üzerimde nakit paranın olmadığı ve bu durum hakkında bana bilgi verilmediğini söyledim. Kendim hemşireyim nöbet usulü çalışıyorum bu durumdan dolayı mağdur olmak istemediği mi belirttim. İzinlerimi nöbetimi randevuma göre ayarlıyorum. Beni mağdur etmemeniz için şu anda üzerim soyunuk sedyede uzanıyorum bana aparatı temin edip bir dahaki geldiğimde ödemeyi yatmayı teklif ettim personel arkadaşa. Beni resepsiyondaki arkadaşı yönlendirdi aynı şeyleri tekrar söyledi ben aynı şeyleri tekrar söyledim. Burası da beni uzmana yönlendirdi tekrar yukarı çıktım. 

Uzman kişi işlemdeymiş biraz bekleyim dediler saat yediye çeyrek var personel arkadaşın görevi 19 da bitiyor tekrar resepsiyona indim uzmanın işlemde olduğunu söyledim. Telefonlar uzmanı arayıp bana buldukları çözüm başka zamana randevu vermek. Bir aparat yüzünden mağdur edildim bu kadar ilgisiz sorumsuz bir merkez görmedim. O kadar konuşmama rağmen bir çözüm bulunamadı. 

Cevaplar

profile-icon Songül 15 Ağustos 23:36

Iletişim bilgileri eklemiştim. S** G** İzmir Şirinyer şubesine gitmekteydim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Deniz 15 Ağustos 22:59  

  Merhabalar songül hanım sizinle iletişime geçerek sorununuzu çözelim size nasıl ulaşım sağlayabilirim ( İskenderun anatolia )

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Songül 15 Ağustos 23:36  

  Iletişim bilgilerini eklemiştim. Songül Gündoğdu İzmir Şirinyer şubesine gitmekteydim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler