04 Şubat 2017
Yorum Yap
#7703260

Anatech Ürününün Arkasında Durmayan Firma!

08.02.2015'te Bim den aldığım Homemaxx marka dikiş maki nasını uzun süre denemedik kullanmadık 2016 yılının sonuna doğru dikiş kursuna yazıldım ve makinamı kullanmak istedim. Ancak bir türlü dikiş dikmedi. Kurs hocası dahil kimse ayarlayamadı, makinenin kutusunun üzerinde 2 yıl Anatech firmasından garantili olduğu kapıdan alıp kapıya teslim edileceği yazıyordu.


Anatech firmasını defalarca aradım benden Bim market fişinin durup durmadığını sordular, garanti belgesinin imzalı kaşeli tarihli olduğunu market fişinin yazılarının silindiğini söyledim, kabul edemeyeceklerini ücret karşılığında onarım yapacaklarını söylediler. "Bim'in imzası kaşesini tanımıyoruz" dediler.


Bim müşteri hizmetlerine mail attım 1 ay oldu dönen olmadı. Bim müşteri hizmetlerini aradım ne arayan ne de soran var. Pazartesi Tüketici Hakem Heyetine dilekçemi vericeğim hem Bim hem de Anatech firmasından şikayetçiyim.

Adem Adem 1.561 Okunma

Cevaplar

  • Anatech Temsilcisi09 Şubat 2017

    Merhaba Adem Bey, İnternetteki Çeşitli şikayet sitelerinde yayınlanan şikayetlerinizle ilgili olarak bu siteler üzerinden Anatech tarafından destek verilmemektedir. Taleplerinizle ilgili daha hızlı destek alabilmek ve direk olarak Anatech ile irtibata geçmek için www.anatech.com.tr 'deki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları