11 Eylül 2015
Yorum Yap
#3693150

Anatech LCD TV'nin Ses ve Görüntüsü Gidiyor

LifeMaxx 32 inç lm32-0110-01 kodlu LCD TV' nin ses ve görüntüsü gidiyor. Kapatıp açınca ses ve görüntü geliyor bir süre sonra tekrar gidiyor. Yetkili firmayı aradım. Adana firmaları değişmiş LifeMaxx bakmıyor. İstanbul firması Anatech ana servis kargonun kendilerine ait olduğunu ama ister tamir ettir, ister ettirme 150 TL servis ücreti istiyor.


Artı ne masraf çıkarsa onu alacaklarmış. Niçin Adana' da servisleri yok. LCD alırken Adana servislerinin olduğu yazıyordu. Garantisi bitince servislerde kayıp oldu. LCD TV alalı beş yıl oldu. Şimdi niye böyle yüksek ücret istiyorlar, tek servis onlar (Anatech) diye insanlarımı yanıltıyorlar.

Emine 1.463 Okunma

Cevaplar

  • Emine14 Eylül 2015

    Sayın Anatech yetkilileri telefon daki görüştüğüm kişi ister tamir ettir, ister ettirme 150 TL servis alacaklarını söyledi. Bana 150 TL servis ücreti artı ne masraf çıkarsa dedi. üçreti kabül edersem servis ücreti alınmayacak demedi. Bende 250 TL tamir masrafı çıktı, artı 150 TL'de servis üçretimi dedim evet dedi. Sizcede bu bir kandırmaca değil mi. Bir daha Anatech in getirdiği, sattığı ürünleri almıyacağım. Diğer arkadaşlara tavsiyem buradan ürün alırken çok dikkatli olsunlar.

  • Anatech Temsilcisi14 Eylül 2015

    Merhaba Hasan bey, İnternetteki Çeşitli şikayet sitelerinde yayınlanan şikayetlerinizle ilgili olarak bu siteler üzerinden Anatech tarafından destek verilmemektedir. Belirttiğiniz model numarasına ait cihazın garantisi dolmuş olarak gözüküyor. Maxx ürünlerinin merkez teknik servisi İstanbul Halkalı da Anatech firmasıdır. Ürün serviste incelenmeden net ücret bilisi verilememektedir.Garantisi dolmuş ürünlerin ücreti kabul edilmediği zaman servis bedeli talep edilmektedir. Daha detaylı bilgi için 444 0 567 No’lu Müşteri Destek Merkezimizi arayabilirsiniz. Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları