12 Haziran 2014

Anatech Adaptör Bozuldu Diye Tamir Ücreti İstedi.

Bim'den almış olduğum Toolmax akülü vidalamayı bir kez şarj ettim. İkinci şarjımda çalışmadığını gördüm. Yaptığım incelemede sorunun adaptörden kaynaklandığını gördüm. Garanti için servise yolladım, ancak servis bu arızanın garanti süresi dolmamış olmasına rağmen 25 TL ücret karşılığında yapılacağını söyledi.

Paraya itiraz ettim, ancak söz konusu arızanın elektrik şebekesinden kaynaklandığını söyleyerek reddettiler. Ben ise evimde 24 saat adaptörle çalışan, 3 adet cihazın bulunduğunu belirttim. Bunlar arızalanmıyor da 3-4 saat şarj olan adaptör mü arızalanıyor dedim, ancak telefondaki yetkili bir şey yapamayacağını söyledi. Anatech'ten oldukça soğudum, adaptörün değişimini istiyorum.

Fatih 4.519 Okunma

Cevaplar

  • Anatech Temsilcisi10 Eylül 2014

    Merhaba Fatih Bey, İnternetteki Çeşitli şikayet sitelerinde yayınlanan şikayetlerinizle ilgili olarak bu siteler üzerinden Anatech tarafından destek verilmemektedir. Taleplerinizle ilgili daha hızlı destek alabilmek ve direk olarak Anatech ’le irtibata geçmek için www.anatech.com.tr 'deki iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim bilgileriniz elimize geçince en kısa sürede size yardımcı olunacaktır. Servis kaydınız incelendiğinde ürününüzde şebeke voltajından kaynaklı adaptör girişinde hata oluşmuş ve adaptör içerisindeki sigortayı attırmış. Onarımı mümkün olmadığından dolayı sizden değişim ücreti talep edilmiş. Şebekeden kaynaklı arızalar garanti kapsamına girmemekte ve bu durum garanti şartlarında da yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için 444 0 567 No’lu Müşteri Destek Merkezimizi arayabilirsiniz. Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

  • Fatih 09 Eylül 2014

    Bu markanın ürünlerine her zaman ön yargıyla bakacağım!

  • Fatih 15 Haziran 2014

    Bir daha bu markaya ait ürünlere daha temkinli yakalaşacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön