Toplam çözüm sayısı
..

Anadolu Yıldız Sucukları

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 1.434

Anadolu Yıldız Sucukları

 
Son bir yılın verileri
Şikayet Sayısı4
Çözüm Sayısı0
profile-icon
profile-icon

3 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 6572görüntüleme
  • 19 Mayıs 23:30

Anadolu Yıldız Sucukları Şikayeti

Facebook üzerinden 3 kg 120 TL'ye sucuk aldım. Ancak aldığım sucuk %100 dana olması gerekirken daha çok piliç lezzeti var ve inanılmaz ağır, kötü bir kokusu var. Muhtemelen hayvan yağından ötürü. Gerekli mercilere şikayetimi yapacağım kesinlikle ne alın ne aldırın. Facebook'taki yorumlara da kesinli...

profile
  • 9869görüntüleme
  • 22 Mart 19:34

Anadolu Yıldız Sucukları Kötü Ve Sağlıksız

Anadolu Yıldız'dan sucuk aldım, dana sucuk dediler ama kesinlikle piliç sucuk. Kelimenin tam anlamı ile kötü,  gereken mercilere şikayet edildi. Şu ana dek gördüğüm en kötü sucuk bu. İçinde ne olduğu belli değil. İade için aradım fakat firmanın umurumda değil. 

profile
  • 10022görüntüleme
  • 19 Mart 23:09

Anadolu Yıldız Sucukları Sağlıksız

Anadolu Yıldız'dan sucuk aldım kelimenin tam anlamı çok kötü,  gereken mercilere şikayet edeceğim gördüğüm en kötü sucuk içinde ne olduğu belli değil konu firmanın umurumda değil Allah'tan denemek için 1 kg almıştım sadece 45 TL boşuna gitti ama sağlıksız olduğu her halinden belli.

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Anadolu Yıldız Sucukları bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Anadolu Yıldız Sucukları henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.