Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi Üslup Bozukluğu

Derya Derya1 hafta önce

29.06.2020'de ( Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çağrı merkezini) 14.54 saatinde saatinde Çağrı Merkezinden A** Hanım adında bir görevli ile görüştüm. Online sınava girdiğimi 4. Soruda telefonum donduğu (İnternet Kaynaklı) için sayfayı yenilemek durumunda kaldığımı ve sınavımın sonlandığını ilettiğimde;

 Telefonunuz bozulduysa biz ne yapalım bilgisayardan girseydiniz gibi bir yanıt ile karşılaştım Bilgisayarımın olmadığını söylediğimde de bilgisayarı da biz mi size alalım yanıtı aldım. 

Görüşmenin dinlenmesi ve bana acil bilgi verilmesini istiyorum. Böyle bir üslup olamaz böyle bir müşteri anlayışı olamaz insanlara çözüm sunmak yerine sinir harbi yaşatıyorsunuz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Anadolu 1 hafta önce  

  Konu ile ilgili aosdestek sistemi http://aosdestek.anadolu.edu.tr adresinden soru sor bölümünden soru talebi oluşturarak talebinizi iletebilirsiniz. İlgili birimimiz tarafından en kısa süre içinde sorunuz yanıtlanacaktır.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Derya 1 hafta önce  

  Mağduriyetimi yazdım ama her departmaninizda otomatik yanıt ile kasilasiyoruz. Sözlü görüşmek istediğimizde de karşımızdaki kisiler bu kadar rahatdiz edicibir tavır ile cevap verme lüksüne sahip!

  np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler