Anadolu Üniversitesi AÖF Ders Kitaplarını Vermiyor!

Esra Y. |

Açık öğretim 2012-2013 döneminde yeni sisteme geçildi. Bu sistem nedeniyle bu üniversiteye bağlı öğrenciler başta ben olmak üzere mağdur ediliyoruz . Sınav tarihi 5 mayıs . Ve henüz kitaplarımız tamamlanmadı . Büroların telefon numaralarına ulaşamıyoruz . Telefonla hizmet vermiyorlarmış. 444 lu numaralarını aradım oradan da kitaplarımız ne zaman geleceği ile alakalı sadece bilgi almak istedim ama bana yardımcı olmadılar .

Sürekli büronuza gidebilirsiniz diyorlar. Ama çalıştığım için her dakika işten izinalma gibi bir durumum yok . Bu hafta 2 defa gittim .2sinde de gelmedi dediler geri gönderdiler.Konu ile alakalı bize yardımcı olacak bir yetkiliye bile ulaşamıyoruz .

Etiketler :

Ders Materyali

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Y.
  18 Nisan
  15:32

  açıköğretimin bana gönderdiği mail şu şekilde

  Sayın Öğrencimiz,

  Kitaplarınızın sevkiyatları devam etmektedir.

  http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx bu linkten kitaplarınızın pdf lerine ulaşabilirsiniz. Adres bilgilerinizi TC nizi ve iletişim numaranızı yazmanız halinde adresinize gönderilecektir.

  Bilgilerinize rica eder, başarılar dileriz.

  Adresimi bilgilerimi vereli 3 gün oldu ne kitap geldi ne başka birşey . Avukat tanıdığıma sordum ve konu ile alakalı yasal işlem başlatabileceğimiz söylediler. BU durumdan gelmeyen kitaplardan yani dersler muaf olma durumumu bile var . Yarına kadar bekleyeceğim . Emin olun gelmez ise yasal tüm yollara başvuracağım . Sonuna kadar da hakkımı arayacağım . Hadi bakalım görelim insanların parasını alıp onlara kitap bile göndermemek ne demekmiş