16 Nisan 2013

Anadolu Üniversitesi AÖF Ders Kitaplarını Vermiyor!

Açık öğretim 2012-2013 döneminde yeni sisteme geçildi. Bu sistem nedeniyle bu üniversiteye bağlı öğrenciler başta ben olmak üzere mağdur ediliyoruz . Sınav tarihi 5 mayıs . Ve henüz kitaplarımız tamamlanmadı . Büroların telefon numaralarına ulaşamıyoruz . Telefonla hizmet vermiyorlarmış. 444 lu numaralarını aradım oradan da kitaplarımız ne zaman geleceği ile alakalı sadece bilgi almak istedim ama bana yardımcı olmadılar .

Sürekli büronuza gidebilirsiniz diyorlar. Ama çalıştığım için her dakika işten izinalma gibi bir durumum yok . Bu hafta 2 defa gittim .2sinde de gelmedi dediler geri gönderdiler.Konu ile alakalı bize yardımcı olacak bir yetkiliye bile ulaşamıyoruz .

Esra 86 Okunma

Cevaplar

  • Esra18 Nisan 2013

    açıköğretimin bana gönderdiği mail şu şekilde Sayın Öğrencimiz, Kitaplarınızın sevkiyatları devam etmektedir. http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx bu linkten kitaplarınızın pdf lerine ulaşabilirsiniz. Adres bilgilerinizi TC nizi ve iletişim numaranızı yazmanız halinde adresinize gönderilecektir. Bilgilerinize rica eder, başarılar dileriz. Adresimi bilgilerimi vereli 3 gün oldu ne kitap geldi ne başka birşey . Avukat tanıdığıma sordum ve konu ile alakalı yasal işlem başlatabileceğimiz söylediler. BU durumdan gelmeyen kitaplardan yani dersler muaf olma durumumu bile var . Yarına kadar bekleyeceğim . Emin olun gelmez ise yasal tüm yollara başvuracağım . Sonuna kadar da hakkımı arayacağım . Hadi bakalım görelim insanların parasını alıp onlara kitap bile göndermemek ne demekmiş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön