24 Ağustos 2013 #1974882

Anadolu Ulaşım Cep Telefonuyla Konuşan Şoför!

Anadolu Ulaşım ile Ankara'dan İzmir'e geleceğim. Otobüs hareket saati:23:30. Otobüs perona, 23:49'da geldi, 23:255'de AŞTİ'den çıkış yaptı. Yolda otobüs şoförümüz hem cep telefonu ile sohbet etti, hem, çiğdem yedi, hem de tek eliyle 50 tane can taşıdı. Biz korkudan ağzımızda kelime-i şehadet yolculuk yaptık. Ön koltukta oturduğu için uzanıp şoföre "ne yapıyorsunuz?"diye sordum. rahatlığa vurup, "ne yapıyor muşum?" diye sormaz mı?


Lütfen o telefonu kapatın, ya da görüşmeniz acilse bir benzinliğe girip konuşmanızı bitirin, yola öyle devam edin. 50 kişinin canı size emanet" diye duyarlı bir vatandaş olarak kendini uyardım. Bana yanıtı "bizim canımız yok mu?" diye olunca fazla konuşmadım. Tam 20 dakika konuştu.

Şerif 761 Okunma

Cevaplar

  • Şerif'in Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2013

    Anadolu Ulaşım beni aradı. Söylediklerimin birebir doğru olduğunu teyit ettiklerini söylediler. Şoförün de BİZZAT GENEL MÜDÜR tarafından çok ağır şekilde cezalandırıldığını,şirket politikası gereği bu cezanın ne olduğunu açıklayamayacaklarını söyleyip özür dilediler. İlgimden dolayı ayrıca teşekkür ettiler.

  • Anadolu Ulaşım Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Yolcumuza gerekli açıklamalar yapılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön