23 Ağustos 2013

Anadolu Seyahat Sefer İptali!

31. 08. 2013 tarihi içim akşam 21. 30 Didim-Ankara otobüsü için 2 kişilik bilet aldım . Bacaklarımdaki rahatsızlık nedeniyle özellikle rahat koltukları olan bu otobüsü tercih ettim. Ayrıca bilet aldığım tarihi de iş başı yapacağım tarihe göre belirledim. Seferden 2 hafta önce firma tarafından bana bir mesaj gönderilerek seferin iptal edildiği bildirildi. Ancak pek çok yeri aramama rağmen hiç bir gerekçe belirtilmedi.

Başka firmalardan bilet bularak sorunumu çözümledim ama firmanın hiç bir gerekçe belirtmeden sefer iptal oldu demesi içime kuşku düşürdü. Daha önce de bazı tanıdıklarımdan "biletlerin kıramayacakları insanlara satıldığı" konusunda şikayetler duymuştum. Firmadan gerekçe bekliyorum.

Filiz 71 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Ulaşım Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Değerli Yolcumuz , Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz şikayet sistem üzerinde yaşanan sorun nedeniyle tarafımıza yeni ulaşmıştır. İletinizde belirtmiş olduğunuz mağduriyetinizin devam etmesi söz konusu ise şikayetinizi [email protected] adresinden iletebiliriz. Yaşanan olumsuzluk adına tarafınızdan tekrar özür dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön